KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16847240
nr 1684 7240
John Jon-And
(1889-1941), Sverige
Teckningar, 4 st, Porträtt. Signerade och daterade, yttermått inklusive ram: 50x36 cm
John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:23:34
28/2 07:17:26
100 kr
1/3 15:44:45
John Jon-And
Läs mer om John Jon-And